PLACE ZABAW I ZJEŻDŻALNIE | ZAMKI DO SKAKANIA | BASENY | ATRAKCJE DO RYWALIZACJI

PRODUKCJA IMPREZ

PRACE NA NAJWYŻSZYm POZIOMIE

ORGANIZACJA IMPREZ

Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji imprez różnego rodzaju (eventy, festiwale, pikniki, festyny). Organizacja i obsługa imprez okolicznościowych, rocznicowych lub jubileuszowych to duża odpowiedzialność. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i nikt nie może nawalić. Każda impreza ma wyznaczoną datę i nie można jej przełożyć.

Pozytywne relacje zaczynają się od dobrych spotkań!

PIKNIKI

Pikniki dla pracowników lub kontrahentów to okazja do zbudowania solidnych, bliskich i długotrwałych relacji, które stanowią największą wartość dla każdej firmy. Dobry piknik to ogromne przedsięwzięcie wymagające wielu szczegółowych przygotowań. Wiemy na co należy zwrócić uwagę, jak dobrać menu, zapewnić bezpieczeństwo, zaplecze techniczne, medyczne i sanitarne oraz jakie elementy programu animacyjnego i artystycznego pozwolą osiągnąć założone rezultaty.

STYLIZOWANE

IMPREZY STYLIZOWANE lub tematyczne z dobrze dobranym motywem przewodnim są świetnym pomysłem na każdą imprezę. 

Pozwalają uczestnikom wejść w nową, niecodzienną rolę na tą jedną niespotykaną imprezę.

SPECIAL EVENT

Eventy czyli wydarzenia specjalne wywołują dużą presję na efekt jaki przyniesie realizacja.

Organizacja eventów to ciągłe wyzwanie i poszukiwanie nowych pomysłów, niestandardowych form przekazu i komunikacji oraz najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.
Naszym celem jest to aby w dniu realizacji imprezy wszystko zagrało na 100 %, a klient uzyskał lepszy efekt niż pierwotnie zakładał.

IMPREZY MASOWE

Imprezy masowe to duże wydarzenia otwarte dla publiczności powyżej 1000 osób w jednym miejscu na terenie otwartym.
Ustawa o imprezach masowych nakłada na organizatorów szereg obowiązków i wymagań, które należy spełnić aby prawidłowo i bezpiecznie zorganizować taką imprezę. 

Agencja nasza świadczy usługi organizacji imprez masowych już od etapu przygotowania pełnej dokumentacji imprezy masowej do jej bezpiecznej realizacji zakończonej uporządkowaniem terenu imprezy.

GARDEN PARTY

Imprezy typy Garden Party to spotkanie z najbliższymi przyjaciółmi, sąsiadami lub rodziną. Nasi animatorzy zajmą się najmłodszymi a Państwo będziecie mogli spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

Na takich imprezach znakomicie sprawdzają się też dmuchane place zabaw.

ŚWIETNY MIKOŁAJ

Karnawałowe spotkanie ze Świetnym Mikołajem to niezapomniane wspomnienie dla każdego dziecka. Takie niecodzienne zabawy organizujemy w oparciu o specjalnie przygotowany scenariusz, scenografię oraz stroje dla aktorów. Zabawy integracyjne, tańce, pląsy oraz fabuła scenariusza zmuszają wszystkich do aktywnego uczestnictwa i wspólnej zabawy.